Naše koučovací speciality

Koučink v přírodě je velmi intenzivní cesta osobního rozvoje.
Informativní workshop o koučování je vhodný jako představení koučinku ve vaší firmě.

 

Koučink v přírodě

 

V tomto unikátním produktu vám navíc nabízíme návrat k přírodě a k sobě samému, očistu těla i ducha. Prožijte koučování v přírodě v krásném prostředí brdských lesů, srovnejte si své priority a uvolněte svou mysl od každodenního tlaku a stresu.

 

Jak koučink v přírodě probíhá?
Zavoláte nám a domluvíme si krátkou informační schůzku (telefonicky nebo osobně), abychom prodiskutovali, zda je koučink pro vás to správné řešení a abyste se mohli s koučem poznat a zjistit, zda jste podobně laděni a budete si rozumět. Pokud se dohodnete, že budete spolupracovat, domluvíte si termín pro vlastní koučink v přírodě.

A pak se spolu s koučem vydáte na cestu buď na ½ dne nebo 1 celý den. S batohem na zádech, skrz krásná místa brdského lesa. Chůze podporuje uvolnění od stresu a kreativní myšlení, pobyt v přírodě člověka vrací k podstatě a k jednoduchosti. Toto je cesta hlubokého ponoření do vašich přání, která nese potenciál návratu ke svobodě.

 

Informativní workshop o koučování

 

Chcete se blíže seznámit s principy koučování? Přemýšlíte, že lidem ve vaší firmě nabídnete koučink a chcete, aby nejdříve věděli, co to je? Přesně pro tyto účely vám nabízíme tento cca 3,5 hod interaktivní, zábavný a inspirativní Mgr. Kateřina Kryllováworkshop o filozofii koučování s praktickými ukázkami koučovacích technik.

 

 

Kdo vás koučováním provede

 

Mgr. Kateřina Kryllová
nebo další z našich spolupracujících koučů

Kateřina Kryllová_profil lektora, Kateřina Kryllová_profil lektora v AJ

 

Časový rozsah
Cca 3,5 hod

 

 
Podívejte se také na naše soft skillové kurzy a rozvojové programy na míru.
30