Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

Dobrý den, vítejte. Jsem ráda, že jste tu. Dovolte mi, abych se představila. 

Kateřina Kryllová

Kdo jsem a co přesně dělám? 
Jsem koučka a lektorka, p
osledních 14 let realizuji vzdělávací kurzy a koučink, zejména v korporátním prostředí, stále častěji s mezinárodními týmy. Většinou teď školím anglicky, ale ráda pracuji i v českém jazyce. Zaměřuji se především na asertivitu a zdravou komunikaci, koučink a rozvoj koučovacích dovedností pro manažery na různých úrovních, prezentační dovednosti, mindfulness, zvládání stresu a trénink vlastní mysli, produktivitu a time management. V průběhu posledních čtyř let často cestuji za prací i mimo Českou republiku (Francie, Španělsko, Německo, Rumunsko, Maďarsko). Nejčastěji připravuji programy na míru, i klasický kurz vždycky upravím tak, aby Vám dobře seděl.   

Přečtěte si o mě víc v profesním životopise

Co o mě lidé říkají?
Že je se mnou zábava a že umím složité věci vysvětlit na jednoduchých praktických příkladech. Oceňují zdravý selský rozum, a také to, že mám širokou škálu témat a flexibilně čerpám ze všech z nich tak, aby lidé na kurzu, dostali pro sebe maximum, co v této chvíli potřebují.

A jinak?
Moje kancelář se nachází přímo na kraji CHKO Brdy a to je můj velký životní bonus. Mám dva psy a ráda s nimi chodím na procházky. Posledních 22 let jsem také máma dvou báječných (dnes už dospělých) dětí a manželka. To je moje životní univerzita :-). 

Miluji les a vodu, přes deset let se potápím po všech koutech světa. Jsem vášnivá ochránkyně životního prostředí, bývalá amatérská herečka a hokejová fanynka, protože oba muži mého života - můj muž i můj syn - jsou bývalí hokejisté.

Moje práce je pro mě radost i poslání. Díky ní mám pocit, že mohu přispět k tomu, aby svět byl lepší místo. 

Věřím, že každý můžeme žít smysluplný a produktivní život. Mívám tu čest vidět své klienty, jak vezmou zodpovědnost za svůj život a práci do svých rukou a změní svůj život. Byla jsem svědkem toho, jak lidé například

  •   uzdravili své pracovní i osobní vztahy tím, že se odvážili být upřímní;
  •   uskutečnili své sny, protože se naučili překonávat překážky a odmítnutí; 
  •   našli více spokojenosti v práci tím, že změnili svůj postoj a byli schopni dívat se jinak na věci, které je dříve frustrovaly;
  •   našli lepší rovnováhu a mnohem více spokojenosti v životě.. 

Dnes už vím, že každý dokážeme víc, než jsme si mysleli a lépe rozumím tomu, jak tento potenciál aktivovat.

 

 

Něco navíc

Přečtěte si Katčin blogový článek, ve kterém píše, jak se jí v jediném okamžiku změnil život a co jí motivuje k její práci.

Přečtěte si článek v Hospodářských novinách „Jak na skvělou prezentaci: jednoduchost a emoce", na kterém se Katka podílela. V měsíčníku pro IT odborníky I_Ty++ se nechte inspirovat článkem „Kvalitní Time management" nebo v časopisu Glanc „Jak zvládnout návrat z dovolené do práce". Katka se podílela také na natáčení pořadu ČT Skrytý potenciál (odvysílaný na jaře 2016).

 

30