Mgr. Kateřina Kryllová, PCC

 

Kateřina Kryllová

Stále usměvavou Katku, která kolem sebe šíří dobrou náladu potkáte hlavně na vzdělávacích kurzech a při koučovacích sezeních. Pracuje česky a anglicky a zaměřuje se na témata: Asertivita, Efektivní komunikace, Prezentační dovednosti, Leadership, Koučink, Mindfulness a zvládání stresu, Time management, Osobnostní typologie MBTI a Lektorské dovednosti.

Od roku 2003 je Katka programovou manažerkou a později majitelkou agentury Signum.
V roce 2016 založila projekt Daily Courage.

Své původně ekonomické vzdělání si rozšířila studiem magisterského programu Andragogika se specializací na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů. Má více než 14 let praxe v profesionálním vzdělávání a bohaté zkušenosti s přípravou a realizací vzdělávacích projektů. Také je profesionální koučkou a členkou ICF ČR (Mezinárodní federace koučů
v ČR).

Katka je vděčnou matkou dospělé dcery a syna, potápí se a hraje ochotnické divadlo, poslední 3 roky se snaží naučit hrát golf. Nejradši ze všeho ale chodí pěšky po brdském lese se svými psy Bertou a Mayou, zahradničí, chodí fandit na hokejové zápasy svého syna a vůbec ráda tráví čas se svými dětmi a s manželem. Má ráda zajímavé knížky a čtení
na houpačce v zahradě. Z nápojů jí chutná mátový čaj a dobré víno. V létě bílé, v zimě červené :-)


Nejvíc hrdá je na vztahy ve svojí rodině. K tomu dodává:
„Prošli jsme spolu krásné i těžké časy a jsme spolu ze srdce rádi. Taky jsem hrdá na to, že jsme společně s výjimečnými lidmi vybudovali firmu, která má svou vlastní duši a získává si pevné místo na trhu. Jsem hrdá na svůj skvělý tým, na výborné lidi, kteří jsou nedílnou součástí tohoto úspěchu."

Podle Katčiných slov by její ideální dovolená vypadala následovně: „Někde, kde je teplo, les, hory, voda a možnost být celý den venku. A moji nejmilejší se mnou. Žádná televize ani telefon, žádný internet."

Co na sebe ještě Katka prozradila? „Říkají o mně, že se hodně směju a to je pravda. Směju se ráda, protože jsem ráda na světě. Když se potápím, říkají o mě, že mám žábry, protože vydýchám pod vodou málo vzduchu. A moje maminka říká, že jsem paličatý umanutý beran. To je taky pravda :-)"

Katčin životní sen je žít spokojený a smysluplný život.

Katčino životní motto je: „Vesmír poskytuje tolik popisů světa, kolik je lidí... Naše herní možnosti jsou nekonečné. Tak vybírejme ty životadárné. Nikdo jiný než my nám v tom nemůže zabránit." Jaroslav Dušek

Přečtěte si Katčin blogový článek, ve kterém píše, jak se jí v jediném okamžiku změnil život a co jí motivuje k její práci.

Přečtěte si článek v Hospodářských novinách „Jak na skvělou prezentaci: jednoduchost a emoce", na kterém se Katka podílela. V měsíčníku pro IT odborníky I_Ty++ se nechte inspirovat článkem „Kvalitní Time management" nebo v časopisu Glanc „Jak zvládnout návrat z dovolené do práce". Katka se podílela také na natáčení pořadu ČT Skrytý potenciál (odvysílaný na jaře 2016).

Více si o Katce přečtěte v jejím profesním životopise.

 

30