Podívejte se na reakce našich klientů

 

Netradiční teambuilding jako hudební tábor

Netradiční teambuilding jako hudební tábor

S agenturou Signum spolupracujeme již několik let a naše společné aktivity měly u všech účastníků velký úspěch.

„S agenturou Signum spolupracujeme již několik let a naše společné aktivity měly u všech účastníků velký úspěch.
Za ta léta, co jsem měla možnost se kurzů a teambuildingů účastnit musím konstatovat, že jste sehraný tým a všechny akce byly opravdu nezapomenutelné a plné zážitků."

Adéla Zahradníková, Regional Sales Manager Adult Care CZ&SK, Kimberly-Clark, s.r.o.
Kurz: Hudební tábor

Za hranice všedních dnů

Za hranice všedních dnů

Jste tým, který umí odvést skvělou práci, a jste profesionálové, kteří vědí, co dělají.

„Na spolupráci s agenturou se nám líbil vstřícný, lidský přístup, ochota vyhovět klientovi, maximální snaha o spokojenost všech a pohodová atmosféra. Jste tým, který umí odvést skvělou práci, a jste profesionálové, kteří vědí, co dělají.
Děkujeme a ještě jednou zdravíme všechny členy vašeho týmu. Byli jste skvělí!!!"

Mgr. Jana Jakoubková, personální manažerka, IZOMAT s.r.o.
Kurz: Za hranice všedních dnů - outdoor aktivity

Teambuilding na téma „změna

Teambuilding na téma „změna"

Vaše služby doporučuji firmám, které mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se.

„Oslovení agentury Signum bylo jasnou volbou. Akce naplnila stanovený cíl – zažít si změnu v mnoha podobách na vlastní kůži a přijmout ji jako přirozenou součást života.

Velmi mě potěšila videa, která účastníci během akce natočili. Některá mi díky smíchu pomohla omládnout o několik let :). Cením si podrobně zpracované nabídky teambuildingu, nad kterou jsme se osobně sešli a prokonzultovali nejen cíl, ale také jednotlivé části programu. Věřím, že osobní setkání a vyjasnění všech podrobností nám velmi pomohlo, aby akce splnila svůj účel.

Vaše služby doporučuji firmám, resp. týmům, které mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se zábavnou formou, která má smysl a účastníky baví. Pokud chcete pracovat na vašich týmech, jděte do toho :). Děkuji."

Jana Burnusová, metodik, Kooperativa pojišťovna, a.s.
Kurz: Změna

Teambuilding pro ČSOB

Teambuilding pro ČSOB

Spolehlivost, profesionalita a přátelský přístup... to je spolupráce s agenturou Signum.

„Spolehlivost, profesionalita a přátelský přístup... to je spolupráce s agenturou Signum.
Přeji celému týmu mnoho úspěšných akcí, rádi se na ně opět obrátíme, tak jako v minulosti již několikrát."

Lucie Červinková, Prevence praní peněz, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Hrátky v Ráji

 

„Většina lidí v našem týmu už několika outdoorovými teambuildingy prošla. Proto jsem hledala něco, co ještě nezažili, namísto adrenalinu cestu k sobě a zklidnění, ztišení, pozornost. Dostala jsem, pro co jsem si přišla. Velmi oceňuji profesionalitu, s jakou se věnujete přípravě celého kurzu. To jak se snažíte celý kurz postavit přesně podle klientových požadavků. Vaše otázky po smyslu a cílech celého kurzu mi hodně pomohly si věci ujasnit. Také velmi laskavý a přátelský přístup. Ochota poradit, vysvětlit a pomoci. Služby agentury Signum bych doporučila každému, kdo hledá profesionalitu, partnerské jednání, napojení na klienta a radostnou spolupráci. Když klient ví, co chce, vy mu to určitě dodáte!"

Hana Vančurová, výkonný manažer, ČSOB a.s. (facilities management)
Teambuildingový kurz: Rok za 24 hodin

 

„Kurz připravený agenturou Signum splnil cíle, stanovené na přípravných jednáních. Za nejdůležitější považuji spolehlivost - co jsme si dohodli, to platilo. Mohli jsme tak přenechat spousty organizačních záležitostí na agentuře a dále je neřešit.

Děkujeme :-)"

Michaela Břízová, Risk Advisor, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Buckolomiáda - firemní olympiáda

 

„Bylo to super a úžasné, ač jsem měl předem trochu strach co s námi zase budou outdooráci provádět, nakonec se žádná z mých obav nenaplnila a vše předčilo má očekávání! Takže velké poděkování vám všem, kdo jste měli tenhle báječný nápad uspořádat teambuilding - Rok za 24 hodin a zrealizovali ho. Zažít čtvero ročních období během jednoho dne byl skvělý zážitek."

Karel Nechmač, Řízení tržních a ALM rizik, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Rok za 24 hodin

Teambuilding v angličtině

Teambuilding v angličtině

Po celou dobu jsem měla pocit partnerství, panovala uvolněná a přátelská atmosféra, žádný "učitelský styl". 

„Oceňuji velmi vysokou úroveň prezentací, ačkoliv byla agentura nucena vše řídit v angličtině. Velmi se mi líbila profesionální úroveň přípravy teambuildingu, spousta pomůcek a kreativita. Přínos jsem viděla ve snaze napojit a vysvětlit jednotlivé aktivity ve vztahu k Tesco, resp. pracovnímu prostředí. Po celou dobu jsem měla pocit partnerství, panovala uvolněná a přátelská atmosféra, žádný "učitelský styl". 

Co hodnotím jako hodně podstatné, je schopnost agentury přizpůsobit program momentálnímu rozpoložení týmu a také jejich připravenost pro případ krizového scénáře."

Lenka Solaříková, HR Manager, Obchodní domy, Tesco Stores ČR, a.s.

Týmový workshop - krizová intervence

Týmový workshop - krizová intervence

Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou.

„Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou. V její osobě jsme viděli záruku kvality, profesionality, poctivosti a tvořivosti. To se také potvrdilo, od sjednání zakázky přes vlastní průběh až po konečné vyhodnocení akce vše probíhalo v přátelské atmosféře, nenásilně, přitom velmi kvalifikovaně. Katka Kryllová se dokázala přizpůsobit našim možnostem, dokázala reagovat na měnící se podmínky, zvolit formu přesně „na míru" a její osobní nasazení bylo naprosto evidentní. Vřele doporučuji všem, kdo hledají kvalitu a profesionalitu zabalenou do přátelské atmosféry."

Zuzka Dvořáková, pověřená řízením Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

Vybrané reference

30