Firemní akce na Vysočině

„V březnu roku 2011 byla celá naše Bossard posádka podrobena zatěžkávací zkoušce - a sice jak ověření našich technických znalostí, tak prověření vzájemné komunikace a důvěry mezi členy posádky.
Z nabídky jsme si zvolili program Kosmos, který od počátku až do konce dalece předčil naše očekávání. Celý tento víkend plný překvapení se konal ve velmi příjemném hotelu na Vysočině - doslova uprostřed lesa. Náplň celého teambuildingu byla naprosto vyčerpávající, jen v tom pozitivním slova smyslu samozřejmě, a šikovní instruktoři agentury Signum předvedli své profesionální schopnosti neustále motivovat celý tým k nejrůznějším aktivitám. Dokázali posílit jak týmového ducha celé firmy, tak vzájemnou důvěru mezi jednotlivci. Dozvěděli jsme se jeden o druhém spoustu nového a nečekaného, na což by asi v normálním běžném pracovním dnu nebyla nikdy příležitost.
Myslím si, že se teď na sebe dokážeme dívat v úplně jiném světle - ne jen jako na kolegy, ale především jako na úžasné lidi, mezi kterými je radost trávit každý den. Na tento víkend budeme všichni s radostí dlouho vzpomínat, společné foto vesmírné posádky nám visí v kuchyňce, takže si jej každý den připomínáme. Chtěli bychom moc poděkovat Katce a Milanovi za kouzelnou atmosféru, kterou dokázali vytvořit, za skvělou nekončící zábavu a hlavně za to, že nám pomohli posílit vzájemné vztahy v našem týmu.

Ještě jednou děkujeme."

Bossard CZ s.r.o.


Zobrazit všechny reference

30