Kolektivní program pro personalisty

„Náš tým personalistů se v měsíci červnu 2010 účastnil teambuildingové akce organizované agenturou Signum.
Neseznámeni s tajným obsahem akce jsme plni očekávání odjeli do Skalního města, kde se akce konala. "Rok za 24 hodin" bylo téma teambuildingu, se kterým jsme se seznámili na místě. Naše očekávání vzrostla na maximum.
Dva naplno prožité dny plné zábavných, kreativních i sportovních aktivit naše očekávání předčily. Každý z účastníků si zde mohl přijít opravdu na své. Po oba dva dny nás provázeli velice sympatičtí a profesionální lektoři Kateřina, Milan a Karel, kteří v nás neustále udržovali dobrou náladu a pozitivní energii. Svou práci dělají s obrovským nasazením a srdcem.
Jak již z názvu vyplývá, prožili jsme toho vskutku mnoho a je na co vzpomínat. Na páchání dobrých skutků, na strom rodiny, na výtvarné ztvárnění sebe sama, na pavoučí síť, lavinu i na Štědrý večer.
Tento teambuilding přispěl k vybudování vzájemného respektu v týmu, poznání jeden druhého a k posílení vzájemné komunikace uvnitř týmu.
Organizace obou dnů i obsah byly perfektní a agentuře tímto děkujeme za mnoho krásných vzpomínek, které nás budou i nadále spojovat."

Tým personálních manažerů, TESCO Stores ČR, a.s.


Zobrazit všechny reference

30