Mise „Kosmos" pro společnost ELKOPLAST CZ

Na spolupráci s agenturou Signum jsem neváhala. Přístup byl již od prvopočátku profesionální, zcela organizovaný a za rozumnou cenu.

Spíše jsem váhala, jak akci vezmou zaměstnanci, pro které to byla první zkušenost s teambuildingem. Užitek nacházím hlavně v tom, že se zaměstnanci setkali na neutrální půdě (mimo pracoviště) a poznali se i jinak než z pohledu pracovní náplně. Výsledkem bylo, že i když se někteří obávali této akce, při odjezdu měl každý velmi dobrou náladu, každý se usmíval a byl rád, že tuto akci zažil a hlavně si ji užil. Výsledkem je také uvědomění, že lidé z Elkoplastu jsou týmoví hráči a vždy nakonec dokážou najít společnou cestu.

Nejvíce se nám líbil přístup mentorů. To, že nám dodávali pocit, že každý může soutěž zvládnout, a přitom i pocit dobrovolnosti v tom, co děláme. Časový harmonogram, návaznosti soutěží měli profesionálně zvládnutý a nikdo se ani chvíli nenudil.

Vaše služby bych doporučila kvůli absolutní profesionalitě a empatii k daným účastníkům. Dokázali zaujmout a vtáhnout do hry všechny typy osobností.

Ráda bych poděkovala týmu Signum za perfektně zorganizovaný teambuilding a určitě toto nebyla poslední spolupráce. A možná bych uzavřela ohodnocení slovy jednoho mého kolegy, který byl na začátku skeptický a nerad se účastní podobných akci: „Teambuilding se mi líbil hodně, protože jsem nemusel skákat v pytli a nosit vajíčko na lžíci.""

Ing. Jarmila Šimová, Ekonom/ Finanční analytik
Kurz: Kosmos


Zobrazit všechny reference

30