Reference soft skills

Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop v Plzni

. . .

„Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.
Na spolupráci s Katkou oceňujeme otevřený přístup, orientaci na výsledek a rychlé řešení. Katce se podařilo vytvořit pozitivní atmosféru a bezpečný prostor pro upřímnou zpětnou vazbu, která pro nás byla velmi užitečná. Rádi bychom využili i nadále jejích služeb pro další rozvíjení naší společnosti a v rámci projektů pro naše obchodní partnery."

Milan Dado, majitel, ALVEDA s.r.o.

Kurzy na míru - dlouhodobá spolupráce

Kurzy na míru - dlouhodobá spolupráce

. . .

„Mně hrozně vyhovuje, jak to vždycky klapne. Je na vás spoleh. Líbí se mi nápady a návrhy akcí na míru na náš typ organizace a typy zaměstnanců v různých pozicích. Úžasná je vaše adaptabilita a radost z práce. A líbí se mi i dotažení akce po jejím ukončení (hodnocení, zpětná vazba, telefonáty, dozvuky).

Už je to dávno, co jsme spolu začínali, ale tehdy jsem vůbec neváhala. Přesvědčila mě Katka svým postojem, svou energií, optimismem, nápaditostí a chutí do akce. Důvěra se mi utvrdila hned po první akci, protože byla zábavná a zároveň vedla k cíli a naplnila ho. Přesvědčila mě i rozumná cena, protože napoprvé bych si netroufla investovat víc do neznámého dodavatele.

Spolupráce s agenturou Signum nám přinesla spokojené zaměstnance i manažery po každé akci. A já mám radost a chuť vymýšlet další aktivity, aby to zažili i ostatní. Mě samotnou práce s vámi obohacuje a jsem ráda, že jsem vás potkala. Přeji vám hodně zdaru a radosti."

Romana Nentvichová, HR Training, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Workshop - krizová intervence

Workshop - krizová intervence

. . .

„Pro spolupráci s agenturou Signum jsme se rozhodli jednoznačně na základě osobních zkušeností s Katkou Kryllovou. V její osobě jsme viděli záruku kvality, profesionality, poctivosti a tvořivosti. To se také potvrdilo, od sjednání zakázky přes vlastní průběh až po konečné vyhodnocení akce vše probíhalo v přátelské atmosféře, nenásilně, přitom velmi kvalifikovaně. Katka Kryllová se dokázala přizpůsobit našim možnostem, dokázala reagovat na měnící se podmínky, zvolit formu přesně „na míru" a její osobní nasazení bylo naprosto evidentní. Vřele doporučuji všem, kdo hledají kvalitu a profesionalitu zabalenou do přátelské atmosféry."

Zuzka Dvořáková, pověřená řízením Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

Týmový workshop na míru

Týmový workshop na míru

. . .

„S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. Líbilo se nám, že celý den provázela přirozenost, moudrost a hravost. Vaše služby bychom doporučili všem, protože my sami se ne vždy dokážeme na věci podívat těmi správnými brýlemi a tím správným úhlem pohledu.
V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.
Firmy by měly vědět, že spolupráce s vámi se jim vyplatí. Že je u vás opravdu hluboká zkušenost a ne honba za módními trendy a finančním ziskem. Proto jsem neváhala. Znám Katku Kryllovou, vím, že za její prací je silný příběh a plně jí důvěřuji."

Renata Pešičková, majitelka společnosti, PERENY

 

Workshop Mindfulness

Workshop Mindfulness

. . .

„Školení Mindfulness pro mě bylo tak silné, že se k němu vracím, jak v pracovním, tak v osobním životě. Když mám pocit, že mě všechno mele a nemohu se zastavit, vzpomenu si na vás. Zastavím se. Řeknu si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak vše bude a jedině já to můžu změnit. Děkuji za vaši energii a rozdávání pozitivního myšlení. Doporučuji vaše školení všem, setkání s vámi bylo pro mě vždy inspirující."

Jaroslava Michálková, HR, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

 

Kurz „na míru

Kurz „na míru" leadership

. . . 

„Dvoudenní, na míru šitý exkurz do „leadershipu", který pro nás paní Kateřina připravila, byl pro mě osobně velmi osvěžující a příjemný.

Pohoda, porozumění a srovnané myšlenky paní Kateřiny, zažité promyšlené postupy s tou správnou dávkou emocí a pochopením vytvořily po oba dny velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které bylo snadné utřídit si myšlenky a vstřebat nové postřehy.
Všem váhajícím zájemcům podobnou zkušenost velmi doporučuji."

Ing. Petr Šíma, ředitel, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

  • 1
  • 2
30