Reference soft skills

Koučinkový workshop v Plzni

Koučinkový workshop v Plzni

. . .

„Koučinkový workshop s Katkou Kryllovou, majitelkou agentury Signum, nám velice pomohl ujasnit si systém organizace akcí, které připravujeme pro naše klienty a vytvořit si jasný a všem přístupný proces, ve kterém každý ví, kde je jeho místo.
Na spolupráci s Katkou oceňujeme otevřený přístup, orientaci na výsledek a rychlé řešení. Katce se podařilo vytvořit pozitivní atmosféru a bezpečný prostor pro upřímnou zpětnou vazbu, která pro nás byla velmi užitečná. Rádi bychom využili i nadále jejích služeb pro další rozvíjení naší společnosti a v rámci projektů pro naše obchodní partnery."

Milan Dado, majitel, ALVEDA s.r.o.

Týmový workshop na míru

Týmový workshop na míru

. . .

„S agenturou Signum jsme absolvovali týmový workshop na míru, zaměřený na komunikaci a lepší vzájemné poznání. Líbilo se nám, že celý den provázela přirozenost, moudrost a hravost a vaše služby bychom doporučili všem, protože my sami se ne vždy dokážeme na věci podívat těmi správnými brýlemi a tím správným úhlem pohledu.
V krátkodobém horizontu se komunikace ve firmě výrazně zlepšila. A i když věci měly tendenci vracet se ke starým pořádkům, semínko bylo zaseto a my se o něj všichni staráme.
Firmy by měly vědět, že spolupráce s vámi se jim vyplatí. Že je u vás opravdu hluboká zkušenost a ne honba za módními trendy a finančním ziskem. Proto jsem neváhala. Znám Katku Kryllovou, vím, že za její prací je silný příběh a plně jí důvěřuji."

Renata Pešičková, majitelka společnosti, PERENY

 

Kurz „na míru

Kurz „na míru" leadership

. . . 

„Dvoudenní, na míru šitý exkurz do „leadershipu", který pro nás paní Kateřina připravila, byl pro mě osobně velmi osvěžující a příjemný.

Pohoda, porozumění a srovnané myšlenky paní Kateřiny, zažité promyšlené postupy s tou správnou dávkou emocí a pochopením vytvořily po oba dny velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které bylo snadné utřídit si myšlenky a vstřebat nové postřehy.
Všem váhajícím zájemcům podobnou zkušenost velmi doporučuji."

Ing. Petr Šíma, ředitel, ETD TRANSFORMÁTORY, a.s.
Kurz: Leadership

Prezentace, která má šmrnc

Prezentace, která má šmrnc

. . .

„Kurz vedený Katkou bych doporučila každému. Její přístup je pro mě příkladem „profesionála, který si je vědom toho, že je v každé minutě stejným člověkem jako jeho posluchači", který je specialista ve svém oboru, a zároveň nezapomíná na empatii, vstřícnost a vytvoření pohodové atmosféry pro učení.
Z kurzu jsem si odnesla přesně ty poznatky, pro které jsem si přišla, způsob, jakým Katka uchopila prezentaci tématu, strukturu semináře, reakce na potřeby posluchačů, přehledné materiály... kombinace tématu a lektorky bylo přesně to, co jsem chtěla :)"

Pavlína Sadilová
Kurz: Prezentační dovednosti

Workshop Mindfulness

Workshop Mindfulness

. . .

„Školení Mindfulness pro mě bylo tak silné, že se k němu vracím, jak v pracovním, tak v osobním životě. Když mám pocit, že mě všechno mele a nemohu se zastavit, vzpomenu si na vás. Zastavím se. Řeknu si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak vše bude a jedině já to můžu změnit. Děkuji za vaši energii a rozdávání pozitivního myšlení. Doporučuji vaše školení všem, setkání s vámi bylo pro mě vždy inspirující."

Jaroslava Michálková, HR, Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

 

30