Teambuilding na míru

S agenturou Signum spolupracuje společnost Kimberly-Clark už dlouhá léta a za tu dobu jsme měli příležitost spolupracovat na několika teambuildingových aktivitách. Spousta z nich nám byla ušita přímo na míru. Měli jsme možnost podílet se scénáři od A do Z a program byl plně navázán na pracovní téma i náladu, kterou jsme týmu potřebovali silnou a zábavnou formou interpretovat.

Co nejvíce oceňuji na programech agentury Signum? Zahrnují aktivity vhodné pro jakoukoliv věkovou generaci a baví tak všechny. Jsou schopni nenásilně zapracovat téma tak, aby bylo v souladu s programem a mělo hlavu a patu.

Čeho si nejvíce vážím při naší spolupráci? Jejich pozitivního přístupu k práci, která je baví. Vřelého přístupu ke klientům (účastníkům) a také jejich flexibility a schopnosti čelit nelehkým úkolům.
No a v neposlední řade především osobního nasazení Kateřiny a Milana, jejich lidského přístupu a zapálení pro věc. Od samého počátku je spolupráce s nimi radost, počínaje výběrem programu, hledáním vhodné lokality, plánováním scénáře. Ochotně pomůžou se zajištěním vhodného místa pro konání akce a neváhají místo sami předem prozkoumat, zhodnotit. Na jejich doporučení se mohu vždy spolehnout.

Celý tým agentury Signum je velmi profesionální a přátelský. Žádný z úkolů pro ně není problém zvládnout (a že to byly kolikrát opravdu náročné úkoly :-) ) a díky jejich flexibilitě vždy akce probíhají bez sebemenšího zádrhelu, i když se vyskytnou nějaké změny na poslední chvíli."

Kristýna Nguyenová, organizátorka eventových akcí, společnost Kimberly-Clark (prosinec 2012)


Zobrazit všechny reference

30