Teambuilding pro ČSOB

„Spolehlivost, profesionalita a přátelský přístup... to je spolupráce s agenturou Signum.
Přeji celému týmu mnoho úspěšných akcí, rádi se na ně opět obrátíme, tak jako v minulosti již několikrát."

Lucie Červinková, Prevence praní peněz, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Hrátky v Ráji

 

„Většina lidí v našem týmu už několika outdoorovými teambuildingy prošla. Proto jsem hledala něco, co ještě nezažili, namísto adrenalinu cestu k sobě a zklidnění, ztišení, pozornost. Dostala jsem, pro co jsem si přišla. Velmi oceňuji profesionalitu, s jakou se věnujete přípravě celého kurzu. To jak se snažíte celý kurz postavit přesně podle klientových požadavků. Vaše otázky po smyslu a cílech celého kurzu mi hodně pomohly si věci ujasnit. Také velmi laskavý a přátelský přístup. Ochota poradit, vysvětlit a pomoci. Služby agentury Signum bych doporučila každému, kdo hledá profesionalitu, partnerské jednání, napojení na klienta a radostnou spolupráci. Když klient ví, co chce, vy mu to určitě dodáte!"

Hana Vančurová, výkonný manažer, ČSOB a.s. (facilities management)
Teambuildingový kurz: Rok za 24 hodin

 

„Kurz připravený agenturou Signum splnil cíle, stanovené na přípravných jednáních. Za nejdůležitější považuji spolehlivost - co jsme si dohodli, to platilo. Mohli jsme tak přenechat spousty organizačních záležitostí na agentuře a dále je neřešit.

Děkujeme :-)"

Michaela Břízová, Risk Advisor, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Buckolomiáda - firemní olympiáda

 

„Bylo to super a úžasné, ač jsem měl předem trochu strach co s námi zase budou outdooráci provádět, nakonec se žádná z mých obav nenaplnila a vše předčilo má očekávání! Takže velké poděkování vám všem, kdo jste měli tenhle báječný nápad uspořádat teambuilding - Rok za 24 hodin a zrealizovali ho. Zažít čtvero ročních období během jednoho dne byl skvělý zážitek."

Karel Nechmač, Řízení tržních a ALM rizik, ČSOB a.s.
Teambuildingový kurz: Rok za 24 hodin


Zobrazit všechny reference

30